Hakkımızda/ Media Prime - Bizi yakından tanıyın

Media Prime | Medya Planlama ve Satınalma
Biz
Media Prime ulusal ve yerel ölçekteki reklam veren niteliği taşıyan tüm ticari kuruluşlara, medya planlama ve medya satın alma alanında hizmet veren başarılı ve yetenekli medya planlama ve satın alma ajansıdır. Müşterilerimize en doğru medya çözümlerini sunmak temel prensibimizdir.
Ne yaparız
Küçük veya büyük reklam kampanyası ayrımı yapmadan, tüm müşterilerimizin medya ve reklam harcamalarından maksimum verimi sağlamaları için ve toplam başarı için çalışırız.
Nasıl yaparız
İşe beklentilerinizi doğru anlamakla başlarız, ardından hedef kitlenin beklentilerini nasıl cevaplayacağımızı sorgular, yaratıcı fikri bulur, en doğru ve en etkin mecrada doğru hedef kitleye ulaşırız.
Yeteneklerimiz
Media Prime ekibi kendi alanında deneyimli ve yenilikçi uzmanlardan oluşur. “Yaratıcılık temelli fayda döngüsü” odaklandığımız tüm projelerde ilk düsturumuzdur.
Başarı Formülümüz
Markanıza özel raporlamalar sayesinde belirlenen ve kampanya sürecinde ortaya çıkması öngörülen engelleri, pürüzleri, olası krizleri daha kampanya başlamadan gidererek projenin kusursuz yürütülmesini sağlarız.
Çözüm Ortaklarımız
Media Prime, Pazar Araştırmalarından, Uluslararası medya planlama ve satın alma süreçlerine. Yerel medya reklam kampanyalarından, etkinlik yönetimine. PR projelerinden, çizgi altı creative çözüm aşamalarının tümünde güçlü ve sektör lideri çözüm ortaklarıyla birlikte hareket edebilme denim ve yeteneğine sahiptir.

Media Prime'ın Yetenekleri

  • Yaratıcılık · 100%
  • Teknik yeterlilik · 100%
  • Sonuç odaklılık · 90%
  • Bütçe fayda dengesi · 80%

Yoğun empati odaklı beyin fırtınası toplantılarımız sonucu ortaya çıkan anahtar sözcükler ve yaratıcı fikirler tüm süreç boyunca bize rehberlik eder. Önemli olan yaratıcı fikrin temel hedefimiz ve stratejimizle ile bağlantılı olmasıdır. Geri beslemeye göre gerekli revizyonlar yapılır ve sonraki aşamaya geçilir.

 

Bazen binlerce maddeden oluşan detaylı checklistlerimiz bize hiçbir detayı atlamama avantajı sağlar. Tüm Media Prime ekibi aynı doküman üzerinde ortak çalışır. Eşzamanlı olarak kiralama ve satın alma detaylarının yer aldığı bütçe checklist’i an be an güncel tutulur.
Bu adımda tüm riskleri yönetmek ve hedeflenen sonuca ulaşmak için, deneyimli ekibimiz tüm sahne arkasını ve sahneyi planlar ve yönetir. Bizim için en önemlisi, ekibimiz tamamen istenilen sonuçlara odaklanmış olarak çalışması ve çıkan sonuçtan müşterimizin memnun olmasıdır.