Hizmetlerimiz/ Media Prime - Sizlere Neler Sunuyor

Media Prime - Video Marketing
Medya Planlama
Reklam kampanyası döneminizde hedef kitleniz hangi televizyon programlarını izliyor? Hangi internet sitelerini ziyaret ediyor? Sinemaya hangi filmleri izlemeye gidiyor? Medya planlama süreçlerinizi, sürekli değişen medya dinamiklerine göre yönetiyoruz.
Medya Satınalma
Doğru Medya planlama sürecinin ardından, en sıkı pazarlıklı, en doğru vadeli, en isabetli medya satın alma aşamalarını markanız için yönetiyoruz. Uluslararası deneyime sahip güçlü çözüm ortaklarımızla total medya satın alma hacminin sağladığı faydalarını markanıza yansıtıyoruz.
Hedef Kitle Analizi
Tüketici verilerini sektör tecrübemizle birleştirerek markanızın ihtiyaçları doğrultusunda, hedef kitlenizi sizinle birlikte belirliyoruz. Analizler bize, medya planlamasında hedefe odaklı bir yol izlememizi sağlar.
Sponsorluk Yönetimi
Yıl boyunca devam sponsorluk yönetimi Media Prime'ın özel yeteneklerinden biridir. Sonbahar ve kış döneminde özellikle sinema reklamları ve özel sinema reklam sponsorluk yönetimi, sponsorlu film gala projelerini başarıyla yönetmekteyiz. Yaz döneminde ise başta Harbiye Açık Hava konserleri olmak üzere, pek çok festival ve müzikal etkinliğin sponsorluk yönetimini gerçekleştirmekteyiz.
Reklam Filmleri
Reklam veren müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Media Prime'ın kendi yaratıcı ekibi bulunmaktadır. Özellikle televizyon reklam kampanyaları döneminde masaüstü reklam filmlerini içimizde üretir müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlarız.
Prodüksiyon Hizmetleri
Media Prime olarak ulusal standartlarla reklam filmi prodüksiyonlarını da hayata geçirmekteyiz. Media Prime, reklam veren müşterileri için pek çok reklam filmi çekmiş ve yayın sürecini yönetmiştir. Güçlü prodüksiyon birimimiz hem yaratıcı, hem ekonomik bütçelere reklam filmleri ihtiyaçlarınıza cevap verir.
Media Prime - Medya Değerlendirme

Medya Değerlendirme

Medya Değerlendirme sürecini, medya planlamadan medya satın almaya, fiyat pazarlığından avantajlı anlaşmalara kadar ana kampanya planlamasının performansını ve başarısını etkileyecek tüm artılar ve eksiler birlikte değerlendirerek yapıyoruz.

Media Prime - Raporlama

Raporlama

Müşterilerimizin reklam kampanyaları süreci ve sonrasında gerçekleşen sektör datalarını takip ederek sonuçlar analitik biçimde raporlara dönüştürürüz. Reklam kampanya özetini içeren post raporları ve medyadaki rekabeti içeren rakip analizi raporlarını müşterilerimize sunarız.

Media Prime - Reklam Mecraları

Reklam Mecraları

Ana akım TV kanalları, tematik TV'ler, internet ve sosyal medya mecraları, tüm alternatifli açık hava mecraları, basın ve radyo mecra alternatifleri, sinema reklamları ve özel sinema sponsorluk projeleri, müzik iletişimi, sponsorluk yönetimi ve gerilla mecra çözümlerini her an takip ediyor, müşterilerimizin reklam kampanyalarına güç katıyoruz.