Hizmetlerimiz/ Media Prime - Sizlere Neler Sunuyor

Media Prime - Video Marketing
TV
En geniş tüketici kitlesine ulaşmak için en geçerli reklam mecrası televizyon reklamlarıdır. Media Prime reklam veren müşterileri için; 360 derece televizyon reklam kampanya yönetimi, program sponsorluk projeleri, ürün yerleştirme, Senaryo entegrasyon çalışmaları, TV bant reklamları ve dijital ürün yerleştirme hizmetleri sunmaktadır.
Basın
Türkiye'de ulusal yayın yapan gazetelerin toplam tirajı 6 milyon civarındadır. Dergiler gibi alternatifli basın mecralarıyla yaklaşık 24 milyon tüketiciye basın mecralarıyla erişebilirsiniz. Media Prime tüm ulusal/ yerel gazeteler ve yüzlerce alternatif arasından doğru dergileri hedef kitlenize uygun olarak belirliyor, satın alama ve takip süreçlerini sizin için yönetiyor.
Radyo
Media Prime güncel radyo dinleme araştırmalarına göre hazırladığı medya planlarıyla müşterilerinin kampanya hedefleri, hedef kitle ve maliyet optimizasyonu birlikte değerlendirerek gerekli planlamayı yapar. Önde gelen ulusal radyolarla sene başında yaptığı özel anlaşmalarla müşterilerine en etkin ve doğru fiyatlı radyo planlama ve satın alma hizmeti sunar.
Dijital
Media Prime müşterilerine, Dijital Strateji geliştirme sürecinden, dijital medya planlama ve Satın Alma hizmetlerine. Arama Motoru Yönetimi ve Optimizasyonundan, Yenilikçi Proje Geliştirme Uygulamalarına (Viral, Buzz, WOM, Lokasyon Bazlı Mobil etkinlikler) geniş bir yelpazede dijital medya çözümleri sunar.
Açık Hava
Billboard'lar, raketler, AVM içi uygulamalar, Metro/Metrobüs reklam giydirme uygulamaları, Duvar Reklam projeleri gibi onlarca değişik alternatif yüzlerce değişik lokasyon içinde müşterilerimizin beklentilerine en doğru cevapları veren açık hava mecra önerilerinde bulunur, doğru fiyatlarla satın alama hizmeti sunarız.
Sinema
Klasik perde reklamı dışında, sponsorluklar, fuaye alanı etkinlikleri, özel proje uygulamaları hizmetlerimizden bazılarıdır. Haftalık bilet satış bilgilerinin düzenli kontrol için en doğru lokasyonları seçeriz.
Media Prime - Medya Değerlendirme

Medya Değerlendirme

Medya Değerlendirme sürecini, medya planlamadan medya satın almaya, fiyat pazarlığından avantajlı anlaşmalara kadar ana kampanya planlamasının performansını ve başarısını etkileyecek tüm artılar ve eksiler birlikte değerlendirerek yapıyoruz.

Media Prime - Raporlama

Raporlama

Müşterilerimizin reklam kampanyaları süreci ve sonrasında gerçekleşen sektör datalarını takip ederek sonuçlar analitik biçimde raporlara dönüştürürüz. Reklam kampanya özetini içeren post raporları ve medyadaki rekabeti içeren rakip analizi raporlarını müşterilerimize sunarız.

Media Prime - Reklam Mecraları

Reklam Mecraları

Ana akım TV kanalları, tematik TV'ler, internet ve sosyal medya mecraları, tüm alternatifli açık hava mecraları, basın ve radyo mecra alternatifleri, sinema reklamları ve özel sinema sponsorluk projeleri, müzik iletişimi, sponsorluk yönetimi ve gerilla mecra çözümlerini her an takip ediyor, müşterilerimizin reklam kampanyalarına güç katıyoruz.